Zaplanowanie wesela wymaga wielu miesięcy przygotowywań, realizowanych według ściśle nakreślonego planu. Jednym z ważniejszych punktów jest decyzja o lokalizacji, w której Młoda Para w towarzystwie najbliższych świętować będzie swoje zaślubiny. Proponujemy, by wybrać na miejsce swojego wesela Lubin i zaprosić gości do klimatycznej sali Ceglany Dworek. Wewnątrz czeka na Państwa przestronna sala bankietowa, której uroku dodają charakterystyczne sklepienia z piaskowca oraz zdobione kolumny. Do dyspozycji Państwa Młodych oddajemy nie tylko niezwykle bajkową salę ślubną. Zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważną uroczystością jest wesele, dlatego też oprócz pięknych wnętrz i sali weselnej, oferujemy w pełni kompleksową obsługę, bogate zaplecze noclegowe oraz fachowe doradztwo. Zainteresowanych organizacją wesela w naszym Domu Weselnym zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z poniższą ofertą.

Czarujący klimat wesela. Lubin stanie się miejscem najważniejszych wspomnień!

Rodzinna uroczystość zaplanowana w Ceglanym Dworku odbywa się z dala od miejskiego zgiełku. Spokojne otoczenie pozwala skupić się Młodej Parze i zaproszonym gościom na świętowaniu ważnego wydarzenia, pozwalając jednocześnie na łatwe dotarcie pod drzwi sali bankietowej z położonych niedaleko miejscowości. To Państwo mają wpływ na wygląd swojego wesela, dlatego umożliwiamy dowolne rozmieszczenie stołów i krzeseł na sali bankietowej oraz udekorowanie jej klimatycznych wnętrz. Pragniemy poinformować, że Ceglany Dworek poza przestrzenią do organizacji okolicznościowych imprez to także przytulny hotel. Lubin nie musi więc być miejscem noclegu Młodej Pary i wybranych gości – ci wybrać mogą jeden z kilku przytulnych apartamentów w naszym obiekcie.

Kompleksowa organizacja wesela z cateringiem

Ceglany Dworek dysponuje również zapleczem sanitarnym, magazynem oraz nowocześnie wyposażoną kuchnią. Kompleksowa organizacja wesela w naszym obiekcie obejmuje więc wszystko, co niezbędne do zapewnienia gościom wygody. Młoda Para ma możliwość wykupienia specjalnego menu weselnego, przygotowanego przez kucharzy ze świeżych, regionalnych produktów. Do obsługi tego typu wydarzeń podchodzimy w sposób indywidualny, proponując sprawdzone rozwiązania, a także reagując na sugestie osób wynajmujących naszą salę bankietową. Zapewniamy, że doskonała akustyka, ceglany strop i unikatowe kolumny tylko potęgują przyjemność czerpaną z przebywania we wnętrzach Ceglanego Dworku! Może się on stać świadkiem również Państwa wesela!

Dom Weselny Ceglany Dworek – organizujemy wesela w pięknej sali bankietowej dla Młodych Par z Lubina i okolic

Szukasz eleganckiej sali weselnej? Marzysz o zorganizowaniu wesela w kameralnym, zacisznym miejscu? Wszystkie zainteresowane Młode Pary serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszej sali bankietowej. Dom Weselny Ceglany Dworek zlokalizowany jest w malowniczej okolicy, która sprzyja organizacji niezapomnianego dnia, jakim jest dzień zaślubin i wesela.

Do skorzystania z oferty zachęcamy Pary Młode z Lubina i okolic. W przypadku pytań dotyczących oferty, organizacji wesela czy ślubnej sali zachęcamy do skontaktowania się z nami. Zapraszamy także osoby z LegnicyBolesławca oraz Chojnowa.