BAL SYLWESTROWY LEGNICA

Szukasz miejsca na niezapomniany bal sylwestrowy w Legnicy? W mieście nie brakuje atrakcyjnych lokali, które w tę wyjątkową noc zapraszają swoich gości na wspaniałą zabawę. Szampańska impreza odbywa się także w Ceglanym Dworku, który jak zawsze z radością zaprasza osoby spragnione smacznego jedzenia, tanecznej muzyki i wspaniałego towarzystwa. U nas jest wszystko, czego potrzebujesz, aby z przytupem zakończyć stary i wejść w nowy rok. Dla nas Sylwester to jedna z wielu okazji w ciągu roku, która zasługuje na wyjątkową oprawę. To wstęp do zabawowego sezonu karnawałowego – zabawy z tej okazji także odbywają się w Ceglanym Dworku.

Niezapomniany bal sylwestrowy

31 grudnia to ważna data w każdym kalendarzu. Kończy się jeden rok, a zaczyna kolejny. To czas podsumowań, planów i nadziei związanych z czekającymi nas zmianami. Jednak zanim przyjdzie czas na realizację celów, wiele osób chce zostawić wszystko i po prostu dobrze się bawić. Jak? Oczywiście udając się na bankiet w Ceglanym Dworku! U nas zawsze:

  • panuje szampańska atmosfera,
  • serwowane jest pyszne jedzenie,
  • królują eleganckie dekoracje,
  • gościom dopisują dobre humory,
  • gra dobra muzyka – odpowiednia do tańca i do słuchania,
  • o północy przewidziane są atrakcje dla gości,
  • obsługa kelnerska stoi na wysokim poziomie.
Goście naszej sali bankietowej mogą korzystać zarówno z pięknie urządzonych wnętrz, jak również zewnętrznego ogrodu czy parkingu do spacerowania. Na tych, którzy po skończonej zabawie nie chcą wracać do domu, czekają komfortowe noclegi. Zarezerwuj je, aby nie musieć martwić się transportem w nocy.

Zapraszamy na bal sylwestrowy

Nasze bale sylwestrowe to wyjątkowe imprezy, które odbywają się w przyjemnej atmosferze i eleganckim otoczeniu. Jest tutaj gustownie, komfortowo i pięknie, dlatego masz niepowtarzalną okazję poczuć się jak król lub królowa imprezy. Tańce do białego rana pod sklepieniem z surowych cegieł i kamiennych łuków. Drewniane drzwi i posadzki. Wygodne meble – zadbaliśmy o każdy detal aranżacji, który ma realny wpływ na Twoje sylwestrowe doznania. Serdecznie zapraszamy pary i większe grupy!
Dla zapewnienia większej wygody naszych użytkowników głównie w celu dostosowania wyglądu strony do ich preferencji, rodzaju przeglądarki, preferowanego języka, zastrzegamy sobie możliwość zbierania dodatkowych danych (standardowo przesyłanych przez przeglądarkę) oraz wykorzystywania tzw. plików cookie. Możemy wykorzystywać tak zebrane dane w celu wykonywania analiz atrakcyjności treści oraz pozostałych statystyk.
Czytaj więcej