Ceglany Dworek w Bolesławcu – oferta weselna!

Organizacja wesela jest nie lada wyzwaniem. Wymaga wielu miesięcy przygotowań, postępowania według określonego planu oraz poświęcenia mnóstwa czasu. Jednym z etapów organizacji jest wybór odpowiedniej lokalizacji. Wiele Par Młodych rozpoczyna przygotowywanie wesela właśnie od poszukiwań sali weselnej.

My proponujemy, by wybrać na miejsce swojego wesela nasz Dom Weselny Ceglany Dworek zlokalizowany w malowniczej, zacisznej okolicy. To tutaj do dyspozycji Pary Młodej i Gości oddajemy przede wszystkim kameralną, przestronną salę bankietową. Nasza bajeczna sala weselna to miejsce niezapomnianych wspomnień. Wyposażona w szczególnie wyróżniające się sklepienia z piaskowca oraz bogato zdobione kolumny sala ślubna, nadaje uroczystości magicznego charakteru. To właśnie wyjątkowe wnętrza sprawiają, że nasz Dom Weselny jest chętnie wybierany przez przyszłych Państwa Młodych.

Kompleksowa organizacja wesela z cateringiem i noclegiem

Oprócz wspaniałych wnętrz i eleganckiej sali weselnej, oferujemy również pełną obsługę cateringową i możliwość skorzystania z zaplecza noclegowego. Nasz Dom Weselny dysponuje w pełni wyposażoną, nowoczesną kuchnią. Państwo Młodzi mogą wykupić specjalne, weselne menu, które przygotowywane jest przez doświadczonych kucharzy, ze świeżych, starannie wyselekcjonowanych składników. Ceglany Dworek to także hotel, który oferuje Parze Młodej apartament, a Gościom kilka przytulnie urządzonych pokoi gościnnych, w których można zregenerować się po intensywnym weselu i wypocząć w komforcie.

Dom Weselny Ceglany Dworek – organizujemy wesela dla Par Młodych z Bolesławca i okolic

Szukasz wyjątkowej, kameralnej sali ślubnej? Chcesz zorganizować wesele w cichym, spokojnym, malowniczym miejscu? Wszystkich zainteresowanych zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z przedstawioną ofertą oraz odwiedzenia naszej sali bankietowej.

Do współpracy zachęcamy Pary Młode z Bolesławca i okolic. W przypadku jakichkolwiek pytań dotyczących oferty, sali bankietowej czy samej organizacji – prosimy o kontakt. Zapraszamy także osoby z LubinaLegnicy oraz Chojnowa.