Komfortowe noclegi w Chojnowie


Do dyspozycji naszych Gości oddajemy w pełni wyposażone, wygodne noclegi, które zapewniają pożądany odpoczynek i wytchnienie od miejskiego zgiełku. Nasza oferta obejmuje pokoje do wynajęcia w wariantach – jednoosobowym, dwuosobowym, trzyosobowym a także czteroosobowy apartament. W naszym obiekcie znajduje się 9 pokoi oraz wcześniej wspomniany apartament, w których łącznie możemy przenocować 35 osób.

W każdym z pokoi znajduje sięłazienka z prysznicem i toaletą. Ponadto w każdym pokoju oraz apartamencie znajdują się: szafa z wieszakami, komplet pościeli, ręczniki, TV oraz inne dodatkowe wyposażenie, takie jak czajnik. Do dyspozycji Gości pozostaje także wspólny aneks kuchenny. Goście naszego hotelu mogą także skorzystać bez dodatkowych opłat z Wi-Fi.

Nasz doświadczony zespół każdego dnia dba o przyjemny pobyt naszych Gości. Korzystającym z naszych noclegów zapewniamy przyjazną, komfortową atmosferę, która sprzyja relaksowi i przyjemnemu wypoczynkowi. Do każdego z Gości podchodzimy indywidualnie, z ogromną troską i zaangażowaniem.

Szukasz pokoju do wynajęcia? Zapraszamy do kontaktu!


Wszystkich zainteresowanych zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z atrakcyjną ofertą noclegów i rezerwacji terminów.

Do skorzystania z naszych usług zapraszamy Gości przyjezdnych do Chojnowa oraz mieszkańców okolicznych miejscowości. Zapraszamy także do skorzystania z oferty sali weselnej w Chojnowie (woj. dolnośląskie).

Dzieci do lat 3 bezpłatnie. Serwujemy dodatkowo płatne śniadania (kwota 20 złotych za osobę) - godzina do ustalenia.
Doba hotelowa do godz. 11:00.

Powyższe ceny zawierają podatek VAT. Ceny nie zawierają śniadania.

Pokój 1 osobowy
- 150 zł
Pokój 2 osobowy
- 180 zł
Pokój 3 osobowy
- 200 zł
Apartament 50 m2 dla 4 osób
- 350 zł

Wesela Lubin

Zaplanowanie wesela wymaga wielu miesięcy przygotowywań, realizowanych według ściśle nakreślonego planu. Jednym z ważniejszych punktów jest decyzja o lokalizacji, w której Młoda Para w towarzystwie najbliższych świętować będzie swoje zaślubiny. Proponujemy, by wybrać na miejsce swojego wesela Lubin i zaprosić gości do klimatycznej sali Ceglany Dworek. Wewnątrz czeka na Państwa przestronna sala bankietowa, której uroku dodają charakterystyczne sklepienia z piaskowca oraz zdobione kolumny.

Wesela Legnica

Sala weselna Ceglany Dworek jest wyjątkowym miejscem mogącym oczarować dosłownie każdego Gościa, który tutaj przyjeżdża. Magiczny charakter tego obiektu — potęgowany przez bajkowe apolińskie filary i sklepienia — sprawia, że wiele zaręczonych par decyduje się na zaaranżowanie imprezy weselnej właśnie u nas.