Lorem ipsum gravida nibh vel velit auctor aliquet. Aenean sollicitudin, lorem quis bibendum. Sofisticur ali quenean.

INSTAGRAM
Image Alt

Kontakt

Formularz Kontaktowy

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Bar "D U E T" Janusz Czapski danych osobowych podanych w formularzu. Podanie danych jest dobrowolne. Administratorem podanych przez Pana/ Panią danych osobowych jest Bar "D U E T" Janusz Czapski z siedzibą w Chojnowie 59-225, ul. Kolejowa 28, NIP: 6941034566. Pana/Pani dane będą przetwarzane w celach związanych z udzieleniem odpowiedzi, przedstawieniem oferty usług Bar "D U E T" Janusz Czapski oraz świadczeniem usług przez administratora danych. Przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych od Bar "D U E T" Janusz Czapski dotyczących jej oferty oraz ofert jej partnerów biznesowych Bar "D U E T" Janusz Czapski poprzez wiadomości elektroniczne z wykorzystaniem adresu email podanego w formularzu, a także zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w tym celu przez Bar "D U E T" Janusz Czapski oraz w celach promocji, reklamy i badania rynku.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych od Bar "D U E T" Janusz Czapski dotyczących jej oferty oraz ofert jej partnerów biznesowych Bar "D U E T" Janusz Czapski w szczególności poprzez połączenia telefoniczne lub sms z wykorzystaniem numeru telefonu podanego w formularzu, a także zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w tym celu przez Bar "D U E T" Janusz Czapski oraz w celach promocji, reklamy i badania rynku.Ceglany Dworek

ul. Tulipanowa 1
59-225 Chojnów

Tel: +48 600 87 23 14
Tel: +48 723 956 586
E-mail: ceglanydworek@gmail.com