Lorem ipsum gravida nibh vel velit auctor aliquet. Aenean sollicitudin, lorem quis bibendum. Sofisticur ali quenean.

INSTAGRAM
wesela legnica, wesela chojnów, wesela lubin

Kontakt

Formularz Kontaktowy

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Bar "D U E T" Janusz Czapski danych osobowych podanych w formularzu. Podanie danych jest dobrowolne. Administratorem podanych przez Pana/ Panią danych osobowych jest Bar "D U E T" Janusz Czapski z siedzibą w Chojnowie 59-225, ul. Kolejowa 28, NIP: 6941034566. Pana/Pani dane będą przetwarzane w celach związanych z udzieleniem odpowiedzi, przedstawieniem oferty usług Bar "D U E T" Janusz Czapski oraz świadczeniem usług przez administratora danych. Przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych od Bar "D U E T" Janusz Czapski dotyczących jej oferty oraz ofert jej partnerów biznesowych Bar "D U E T" Janusz Czapski poprzez wiadomości elektroniczne z wykorzystaniem adresu email podanego w formularzu, a także zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w tym celu przez Bar "D U E T" Janusz Czapski oraz w celach promocji, reklamy i badania rynku.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych od Bar "D U E T" Janusz Czapski dotyczących jej oferty oraz ofert jej partnerów biznesowych Bar "D U E T" Janusz Czapski w szczególności poprzez połączenia telefoniczne lub sms z wykorzystaniem numeru telefonu podanego w formularzu, a także zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w tym celu przez Bar "D U E T" Janusz Czapski oraz w celach promocji, reklamy i badania rynku.Ceglany Dworek

ul. Tulipanowa 1
59-225 Chojnów

Tel: +48 600 87 23 14
Tel: +48 723 956 586
E-mail: ceglanydworek@gmail.com