IMPREZY OKOLICZNOŚCIOWE LEGNICA

Szukasz atrakcyjnego miejsca do organizacji imprezy okolicznościowej w Chojnowie lub okolicach? Zapraszamy do Ceglanego Dworku, gdzie czeka na Ciebie wyjątkowo klimatyczna sala udekorowana zgodnie z Twoimi preferencjami. To miejsce, w którym zabawa trwa do białego rana, jedzenie zawsze wyśmienicie smakuje, a dobrej muzyki nigdy nie brakuje. Uśmiechnięty personel zawsze dba o to, żeby wydawane posiłki były ciepłe, a życzenia klientów spełniane zaraz po tym, jak zostaną wypowiedziane na głos. Zabierzesz stąd tylko miłe wspomnienia!

Organizacja imprez okolicznościowych

Zajmujemy się organizacją imprez o różnym charakterze – od kameralnych obiadów dla najbliższej rodziny, aż po wystawne wielodaniowe kolacje z muzyką, tańcem i śpiewem. Do Ceglanego Dworku zapraszamy zarówno gości z Chojnowa i Legnicy, jak również Bolesławca czy Lubina. Przyjeżdżasz z daleka? Świetnie się składa bo na terenie obiektu czekają wygodne miejsca noclegowe.
Zachęcamy do powierzenia nam organizacji swojej imprezy. Gwarantujemy:
  • wyśmienite jedzenie – menu w pełni dopasowane do Twoich preferencji,
  • profesjonalny serwis kelnerski przez cały czas trwania przyjęcia,
  • dekorację sali, zgodnie z charakterem imprezy,
  • kameralną atmosferę, jaką tworzą nasze nietuzinkowe wnętrza,
  • dostęp do parkingu, ogrodu, miejsc noclegowych.
Ze względu na atrakcyjną lokalizację, dojazd do nas jest łatwy i nie sprawi trudności nawet gościom spoza Chojnowa.

Imprezy okolicznościowe – rodzinne i firmowe

Nasza sala jest na tyle przestronna, że swobodnie zmieści nawet 150 osób. To oznacza możliwość zorganizowania przyjęcia rodzinnego, wesela czy integracyjnej imprezy firmowej. Możliwości jest znacznie więcej. Dzięki temu, że mamy wystarczającą ilość mebli (stołów i krzeseł) oraz zapewniamy kompleksową obsługę kelnerską, nie musisz martwić się standardem obsługi. Będzie ona utrzymana na najwyższym poziomie!
Serdecznie zapraszamy do rezerwacji sali na imprezy okolicznościowe. Warto zrobić to z odpowiednim wyprzedzeniem, aby mieć pewność, że wybrany termin jest wolny i, że to właśnie w tym dniu będziesz świętować z ważnej dla siebie okazji.
Dla zapewnienia większej wygody naszych użytkowników głównie w celu dostosowania wyglądu strony do ich preferencji, rodzaju przeglądarki, preferowanego języka, zastrzegamy sobie możliwość zbierania dodatkowych danych (standardowo przesyłanych przez przeglądarkę) oraz wykorzystywania tzw. plików cookie. Możemy wykorzystywać tak zebrane dane w celu wykonywania analiz atrakcyjności treści oraz pozostałych statystyk.
Czytaj więcej