Sala Bankietowa Ceglany Dworek w Chojnowie


Wesela Legnica, Lubin. Sala Bankietowa Chojnów, Trasa Wrocław - Berlin.

Sala bankietowa Ceglany Dworek powstała w 2012 roku z myślą o organizacji imprez bankietowych. Budynek, w którym mieści się sala bankietowa, został w roku 2012 poddany gruntownej renowacji przy zachowaniu jego pierwotnego stylu.

Niepowtarzalny klimat tworzy odrestaurowany strop z cegieł, dzięki któremu sala charakteryzuje się idealną cyrkulacją powietrza oraz właściwą akustyką, ponadto sala jest klimatyzowana. Liczne filary i sklepienia z piaskowca powodują, że sala mimo dużej powierzchni ma swój unikalny kameralny klimat. Powierzchnia pozwala na organizację imprez do 150 gości.

Poza urokliwą salą bankietową nasza oferta jest rozbudowana o 9 pokoi gościnnych oraz apartament dla Młodej Pary, znajdujących się na pierwszym piętrze. Szczegółową ofertę oraz informacje dotyczące pokoi znajdą państwo w zakładce „pokoje”.

Organizowane przez nas przyjęcia, bale, a także inne wydarzenia charakteryzująsię profesjonalnym podejściem, niesamowitą atmosferą, a także znakomitą kuchnią, będącą w stanie zaspokoić nawet najbardziej wymagające podniebienia, co zawdzięczamy wieloletniej praktyce w zakresie gastronomii.

CEGLANY DWOREK

Opinie naszych Gości

 • Najlepsza sala, przepyszne jedzenie i miła obsługa - tylko w Ceglannym Dworku! Byliśmy na wielu salach weselnych ale żadna z nich nie dorówna Waszej - po prostu jest idelana! Dzięki Wam, nasze wesele było takie jakie sobie wymarzyliśmy. Dziękujemy i polecamy!
  Klaudia Stankiewicz
 • Bardzo sympatyczne miejsce. Przemiła obsługa, przepyszne jedzenie, czyste i ciepłe pokoje. Dzień Kobiet zorganizowany na 150 osób - mega impreza. Na pewno tam wrócę!
  Monika Hnatkiewicz
 • Pyszne jedzenie, super obsługa i kontakt z właścicielami. Pokoje hotelowe ładne i bardzo czyste. Polecam!
  Ela Galinski
 • Najlepsza sala w Chojnowie! Obsługa i właściciele bardzo mili, posiłki przepyszne i naprawdę duuużo! Polecam!
  Przemysławek Wojciechowicz

Wesela Lubin

Zaplanowanie wesela wymaga wielu miesięcy przygotowywań, realizowanych według ściśle nakreślonego planu. Jednym z ważniejszych punktów jest decyzja o lokalizacji, w której Młoda Para w towarzystwie najbliższych świętować będzie swoje zaślubiny. Proponujemy, by wybrać na miejsce swojego wesela Lubin i zaprosić gości do klimatycznej sali Ceglany Dworek. Wewnątrz czeka na Państwa przestronna sala bankietowa, której uroku dodają charakterystyczne sklepienia z piaskowca oraz zdobione kolumny.

Wesela Legnica

Sala weselna Ceglany Dworek jest wyjątkowym miejscem mogącym oczarować dosłownie każdego Gościa, który tutaj przyjeżdża. Magiczny charakter tego obiektu — potęgowany przez bajkowe apolińskie filary i sklepienia — sprawia, że wiele zaręczonych par decyduje się na zaaranżowanie imprezy weselnej właśnie u nas.