Wesela Legnica

Zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważną uroczystością jest wesele. Nasz Dom Weselny Ceglany Dworek to miejsce najważniejszych wspomnień Pary Młodej i przybyłych Gości. Oprócz przestronnej, kameralnej sali na wesele, zapewniamy również pełną obsługę cateringową oraz możliwość skorzystania z zaplecza noclegowego. Zachęcamy do zapoznania się z przedstawioną poniżej ofertą weselną.

Kompleksowa organizacja wesel na najwyższym poziomie

Sala weselna Ceglany Dworek jest wyjątkowym miejscem mogącym oczarować dosłownie każdego Gościa, który tutaj przyjeżdża. Magiczny charakter tego obiektu — potęgowany przez bajkowe apolińskie filary i sklepienia — sprawia, że wiele zaręczonych par decyduje się na zaaranżowanie imprezy weselnej właśnie u nas. Państwo Młodzi mają pełen wpływ na ostateczny wygląd sali na wesele. W dostępnej sali weselnej umożliwiamy dowolne rozmieszczenie stołów i krzeseł oraz udekorowanie i aranżację jej wnętrza.

Organizacja wesela jest wymagającym przedsięwzięciem, które bez żadnego cienia wątpliwości wymaga spełniania określonych warunków. Impreza weselna jest bowiem takim wydarzeniem, w którego programie powinno znaleźć się coś zarówno dla ciała, jak i dla ducha. Starannie dobrana oprawa artystyczna z pewnością umili czas Gościom zajętym nie tylko ożywionymi dyskusjami w gronie bliskich i znajomych, ale także delektowaniem się niepowtarzalnymi specjałami kulinarnymi. Aby uczestnicy imprezy mogli wystarczająco nacieszyć się warstwą muzyczna wydarzenia, zadbaliśmy o doskonałą akustykę dzięki odrestaurowanemu stropowi z cegieł.

salaKameralna , którą dysponuje nasz obiekt, sprawia, że pozostaje on idealnym miejscem na organizację wesela. Legnica — podobnie jak nasz hotel — znajduje się na popularnej trasie z Wrocławia do Berlina. Dzięki temu odnalezienie naszego obiektu oraz sam dojazd nie sprawiają naszym Gościom najmniejszego problemu. Bogata baza noclegowa i łatwość dotarcia na miejsce ma szczególne znaczenie w przypadku Gości, którzy przybywają z odległych zakątków Polski oraz z zagranicy. Mogą oni w spokoju odpocząć i zregenerować siły witalne w gustownie i przytulnie urządzonych pokojach gościnnych. Z racji tego, że wesele jest wyjątkowo angażującym wydarzeniem przede wszystkim dla Młodej Pary, przygotowaliśmy dla niej specjalny apartament. Kameralne i pełne uroku wnętrza naszego hotelu w połączeniu z głębokim profesjonalizmem i życzliwością naszego personelu sprawiają, że świeżo upieczeni nowożeńcy publikują w mediach społecznościowych bardzo ciepłe recenzje opisujące nasz hotel. Legnica, Lubin i Wrocław są jednymi z większych polskich miast, z których pochodzą nasi Goście. Proaktywne podejście i otwartość naszej kadry sprawiają jednak, że nasz hotel jest źródłem miłych wspomnień bez względu na miejsce, z którego przybywają zaproszone osoby.

Dom Weselny Ceglany Dworek – organizujemy wesela w bajkowej sali bankietowej dla Młodych Par z Legnicy i okolic

Szukasz eleganckiej, zachwycającej ślubnej sali? Chcesz zorganizować wymarzone wesele w malowniczo położonej, cichej lokalizacji? Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do odwiedzenia naszej sali bankietowej. Do skorzystania z oferty zachęcamy Pary Młode z Legnicy i okolic. W przypadku jakichkolwiek pytań dotyczących oferty, organizacji wesela czy sali ślubnej prosimy o skontaktowanie się z nami. Zapraszamy także klientów z LubinaBolesławca oraz Chojnowa.

Dla zapewnienia większej wygody naszych użytkowników głównie w celu dostosowania wyglądu strony do ich preferencji, rodzaju przeglądarki, preferowanego języka, zastrzegamy sobie możliwość zbierania dodatkowych danych (standardowo przesyłanych przez przeglądarkę) oraz wykorzystywania tzw. plików cookie. Możemy wykorzystywać tak zebrane dane w celu wykonywania analiz atrakcyjności treści oraz pozostałych statystyk.
Czytaj więcej