Przygotowywanie imprez kojarzy Ci się z wielogodzinnym planowaniem, gotowaniem i sprzątaniem? Czas to zmienić! Jak? Wystarczy, że zdecydujesz się na skorzystanie z naszego cateringu. Są to usługi, które świadczymy dla klientów z Chojnowa oraz okolic. Legnica, Bolesławiec, Lubin – dowozimy na dużym obszarze, dlatego przed planowaniem kolejnego obiadu dla rodziny czy imprezy dla pracowników skorzystaj z naszych usług. Gwarantujemy satysfakcję – zarówno jakość potraw, jak również sposób ich podania, smak czy wartości odżywcze zaspokoją oczekiwania nawet największych smakoszy!

Usługi cateringowe – Lubin, Bolesławiec

Proponujemy Ci profesjonalne usługi cateringowe. Obsługujemy Lubin, Chojnów, Bolesławiec i Legnicę, dostarczając gotowe posiłki zarówno do domów prywatnych, jak również firm. Jeżeli planujesz imprezę rodzinną lub biznesową, to koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą. Obejmuje ona wyżywienie w formie:
  • ciepłych dań – przystawek, zup i kremów, dań głównych mięsnych, rybnych, wegetariańskich i wegańskich,
  • surówek, sałatek, dodatków do dań głównych,
  • zimnej płyty z przekąskami – serami, wędliną, śledziami, koreczkami warzywnymi, szaszłykami, galantyną, tatarem, tymbalikami, pieczywem,
  • wystawnych kolacji,
  • deserów.
Catering – zarówno pod względem ilości potraw, jak również ich charakteru dopasowujemy do indywidualnych oczekiwań klientów oraz okoliczności. Możemy uwzględnić nie tylko preferencje smakowe, ale też wykluczyć składniki wywołujące reakcje alergiczne – gluten, laktozę, orzechy.

Skorzystaj z cateringu w Legnicy

Nasz catering jest zawsze świeży i smaczny. Dbamy o jego wartość podczas wybierania składników, jak również ich późniejszej obróbki czy dostawy. Zachowują swój smak, aromat oraz prezencję, ponieważ starannie je pakujemy i zabezpieczamy na czas transportu. Dowóz realizujemy nie tylko w Chojnowie, ale też pobliskich miejscowościach.
Zapraszamy do kontaktu z nami i skorzystania z wysokiej jakości usług cateringowych. Chętnie zadbamy o pyszne jedzenie na Twoją imprezę.