Catering Legnica – obiady dla firm i nie tylko

Przygotowywanie imprezy kojarzy Ci się z wielogodzinnym planowaniem, gotowaniem i sprzątaniem? Nic bardziej mylnego! Wystarczy, że zdecydujesz się na skorzystanie z naszego profesjonalnego cateringu, dedykowanego dla zakładów pracy, imprez biznesowych, szkoleń, a także okazji typowo rodzinnych. Nasze usługi świadczymy dla klientów z Legnicy oraz okolic: Chojnowa, Bolesławca, Lubina. Wszystkie nasze posiłki dowozimy na wskazanym obszarze i dostarczamy pod dowolny, wybrany przez Klientów adres.

Osobom korzystającym z naszego cateringu gwarantujemy pełną satysfakcję – zarówno jakość potraw jak i sposób ich podania zaspokoją Państwa oczekiwania. Oprócz przygotowywania posiłków smacznych i sycących, zajmujemy się także ich dostosowaniem do potrzeb konkretnych osób. Oferujemy między innymi potrawy wegetariańskie, wegańskie, niskokaloryczne, a także obfitujące w wybrane składniki odżywcze, dopasowane do potrzeb Państwa diety i przyzwyczajeń kulinarnych. Z pewnością nasze usługi zadowolą oczekiwania nawet największych smakoszy!

Catering w Legnicy i okolicy – oferta dla Klientów prywatnych i przedsiębiorców

Oferujemy profesjonalne usługi cateringowe. Od lat obsługujemy Klientów z takich miejscowości jak Lubin, Chojnów, Bolesławiec i Legnica, a także ich okolic. Wśród osób sięgających po naszą pomoc znajdują się zarówno firmy różnych branż, jak i odbiorcy prywatni. Oferujemy catering dla przedszkola, szkół, uczelni, pracowników biur i urzędów. Przygotowujemy także obiady dla firm oraz na wydarzenia biznesowe – szkolenia, konferencje, targi. Nasze obiady pracownicze spełnią oczekiwania zarówno organizatorów tych wydarzeń jak i ich uczestników.

Dostarczamy także gotowe posiłki do domów prywatnych oraz na imprezy, wesela, bale sylwestrowe, jubileusze lub inne dowolnie wybrane okazje. Gwarantujemy, że oferowany przez nas catering nie tylko trafi w gusta odbiorców, ale sprawi, że impreza będzie udana i przeprowadzona w miłej atmosferze.

Nasza oferta obejmuje przygotowanie:

  • ciepłych dań – przystawek, zup i kremów, dań głównych mięsnych, rybnych, wegetariańskich i wegańskich,
  • surówek, sałatek, dodatków do dań głównych,
  • zimnej płyty z przekąskami – serami, wędliną, śledziami, koreczkami warzywnymi, szaszłykami, galantyną, tatarem, tymbalikami, pieczywem,
  • wystawnych kolacji,
  • wykwintnych i pysznych deserów.

Ceglany Dworek – profesjonalny catering w Legnicy

Nasza oferta cateringu jest bardzo zróżnicowana i dostosowana do potrzeb różnych osób. Jesteśmy otwarci na sugestie ze strony naszych Klientów i zawsze gotowi dopasować rodzaj cateringu do ich oczekiwań lub okoliczności, które będziemy mieli przyjemność obsługiwać. Możemy uwzględnić nie tylko preferencje smakowe, ale również wykluczyć wskazane przez Państwa składniki wywołujące reakcje alergiczne – gluten, laktozę, orzechy. Wszystko w trosce o jak największe zadowolenie naszych Klientów.

Potrawy, jakie oferujemy, są zawsze świeże i smaczne. Wykonujemy je bezpośrednio przed rozpoczęciem wydarzenia (lub w innym wskazanym przez Klientów momencie), dzięki czemu otrzymują Państwo najwyższej jakości usługi cateringowe. Korzystamy wyłącznie z wysokiej klasy składników, które poddajemy profesjonalnej obróbce. Dzięki zastosowaniu specjalnego systemu opakowań, nasze potrawy zachowują swój smak, aromat, temperaturę oraz estetyczną prezencję prez długi czas.

Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług cateringowych wszystkich Klientów z okolic Legnicy, Chojnowa, Bolesławca i Lubina. Chętnie zadbamy o pyszne jedzenie w czasie Państwa imprezy lub wydarzenia.