Lorem ipsum gravida nibh vel velit auctor aliquet. Aenean sollicitudin, lorem quis bibendum. Sofisticur ali quenean.

INSTAGRAM
wesela legnica, wesela chojnów, wesela lubin

O firmie

WESELA LEGNICA, LUBIN. SALA BANKIETOWA CHOJNÓW, TRASA WROCŁAW – BERLIN.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia sali bankietowej Ceglany Dworek. Jest to przepiękne pomieszczenie, które pomimo, że znajduje się w nieopodal większych miejscowości, pozostaje kameralnym i zacisznym miejscem. Serwujemy pyszne dania, dając Państwu możliwość miłego spędzenia czasu zarówno w gronie bliskich osób, jak i podczas wystawnych bankietów. W naszej ofercie znajdą Państwo możliwość organizacji imprez integracyjnych. Jest to propozycja kierowana w szczególności do Firm, których członkowie chcą spotkać się w mniej formalnych okolicznościach i spędzić ze sobą czas w wyjątkowym miejscu. Mamy duże doświadczenie w organizowaniu imprez, a naszą specjalnością są wesela. Lubin i Legnica są jednymi z większych pobliskich miast, dlatego też nie ma problemu z dojazdem do naszego lokalu.

Sala weselna Ceglany Dworek powstała w 2012 roku, z zamysłem tworzenia imprez integracyjnych i wesel. Dworek został też w tym roku wyremontowany, jednak przy zachowaniu jego pierwotnego stylu. Szczególną atmosferę stwarza odrestaurowany strop z cegieł – dzięki niemu sala zyskuje swobodny przepływ powietrza i idealną akustykę. Apolińskie filary i sklepienia wykonane z piaskowca sprawiają, że sala mimo dużej powierzchni posiada swój kameralny, czarujący klimat.

Przestronność pomieszczenia umożliwia swobodne rozmieszczenie prostokątnych stołów i krzeseł, zgodnie z własnym upodobaniem. Aranżacja wnętrza i odpowiednie oświetlenie tworzą niepowtarzalny klimat i wprowadzają w wyśmienity nastrój.

Sala bankietowa wyposażona jest w zaplecze sanitarne, takie jak łazienki i toalety (osobne dla gości oraz dla obsługi). Nasza kuchnia jest nowocześnie wyposażona, przestronna oraz funkcjonalna. Dla wygody posiadamy także osobne zaplecze magazynowe.

Posiadamy 3 pokoje gościnne oraz specjalny apartament dla Młodej Pary.

Każdy z Państwa jest dla nas wyjątkowym gościem, dlatego zadbamy o to, żeby spędzili Państwo u nas niezapomniane chwile.

wesela legnica, wesela chojnów, wesela lubin
wesela legnica, wesela chojnów, wesela lubin
wesela legnica, wesela chojnów, wesela lubin