Zaplanowanie wesela wymaga wielu miesięcy przygotowywań, realizowanych według ściśle nakreślonego planu. Jednym z ważniejszych punktów jest decyzja o lokalizacji, w której Młoda Para w towarzystwie najbliższych świętować będzie swoje zaślubiny. Proponujemy, by wybrać na miejsce swojego wesela Lubin i zaprosić gości do klimatycznej sali Ceglany Dworek. Wewnątrz czeka na Państwa przestronna sala bankietowa, której uroku dodają charakterystyczne sklepienia z piaskowca oraz zdobione kolumny.

 
Czarujący klimat wesela. Lubin stanie się miejscem najważniejszych wspomnień!

Rodzinna uroczystość zaplanowana w Ceglanym Dworku odbywa się z dala od miejskiego zgiełku. Spokojne otoczenie pozwala skupić się Młodej Parze i zaproszonym gościom na świętowaniu ważnego wydarzenia, pozwalając jednocześnie na łatwe dotarcie pod drzwi sali bankietowej z położonych niedaleko miejscowości. To Państwo mają wpływ na wygląd swojego wesela, dlatego umożliwiamy dowolne rozmieszczenie stołów i krzeseł na sali bankietowej oraz udekorowanie jej klimatycznych wnętrz. Pragniemy poinformować, że Ceglany Dworek poza przestrzenią do organizacji okolicznościowych imprez to także przytulny hotel. Lubin nie musi więc być miejscem noclegu Młodej Pary i wybranych gości – ci wybrać mogą jeden z kilku przytulnych apartamentów w naszym obiekcie.

 
Kompleksowa organizacja wesela z cateringiem

Ceglany Dworek dysponuje również zapleczem sanitarnym, magazynem oraz nowocześnie wyposażoną kuchnią. Kompleksowa organizacja wesela w naszym obiekcie obejmuje więc wszystko, co niezbędne do zapewnienia gościom wygody. Młoda Para ma możliwość wykupienia specjalnego menu weselnego, przygotowanego przez kucharzy ze świeżych, regionalnych produktów. Do obsługi tego typu wydarzeń podchodzimy w sposób indywidualny, proponując sprawdzone rozwiązania, a także reagując na sugestie osób wynajmujących naszą salę bankietową. Zapewniamy, że doskonała akustyka, ceglany strop i unikatowe kolumny tylko potęgują przyjemność czerpaną z przebywania we wnętrzach Ceglanego Dworku! Może się on stać świadkiem również Państwa wesela!