Pokoje

Ceglany Dworek znajduje się na 74 km autostrady A4 (zjazd do miejscowości Chojnów), od zjazdu do miasta droga wynosi jedynie 4 km.
Ceglany Dworek jest położony w odległości 69 km od lotniska im.Kopernika we Wrocławiu oraz jedynie 200 m od centrum miasta i dworca kolejowego. W pobliżu znajdują się także sklepy, takie jak Lidl, Biedronka, czy ABC, a także restauracje. Usytuowaniu sprzyja zarówno spokojna lokalizacja obiektu, jak i pozostający do dyspozycji gości obszerny ogród, w którym znajduje się altana z miejscem do spędzenia czasu wolnego, a także mini plac zabaw dla najmłodszych Gości. Co więcej, Goście naszego hotelu mogą bezpłatnie skorzystać z parkingu przynależącym do Ceglanego Dworku.
W naszej ofercie znajduje się 9 pokoi oraz apartament, w których łącznie możemy przenocować 35 osób. W każdym z pokoi znajduje sięłazienka z prysznicem i toaletą. Ponadto w każdym pokoju oraz apartamencie znajdują się: szafa z wieszakami, komplet pościeli, ręczniki, TV oraz inne dodatkowe wyposażenie, takie jak czajnik. Do dyspozycji Gości pozostaje także wspólny aneks kuchenny. Goście naszego hotelu mogą także skorzystać bez dodatkowych opłat z Wi-Fi.
Cennik
POKÓJ 1 OSOBOWY
80 ZŁ
POKÓJ 2 OSOBOWY
120 ZŁ
POKÓJ 3 OSOBOWY
150 ZŁ
APARTAMENT 50m2 DLA 4 OSÓB
200ZŁ
Dzieci do lat 3 bezpłatnie.
Serwujemy dodatkowo płatneśniadania (kwota 20 złotych za osobę) - godzina do ustalenia.
Powyższe ceny zawierają podatek VAT.
Ceny nie zawierają śniadania.
Doba hotelowa do godz. 11:00.