O Nas

WESELA LEGNICA, LUBIN. SALA BANKIETOWA CHOJNÓW, TRASA WROCŁAW – BERLIN.

Sala bankietowa Ceglany Dworek powstała w 2012 roku z myślą o organizacji imprez bankietowych. Budynek, w którym mieści się sala bankietowa, został w roku 2012 poddany gruntownej renowacji przy zachowaniu jego pierwotnego stylu. Niepowtarzalny klimat tworzy odrestaurowany strop z cegieł, dzięki któremu sala charakteryzuje sięidealną cyrkulacją powietrza oraz właściwą akustyką, ponadto sala jest klimatyzowana. Liczne filary i sklepienia z piaskowca powodują, że sala mimo dużej powierzchni ma swój unikalny kameralny klimat. Powierzchnia pozwala na organizację imprez do150 gości.

Poza urokliwą salą bankietową nasza oferta jest rozbudowana o 9 pokoi gościnnych oraz apartament dla Młodej Pary, znajdujących się na pierwszym piętrze. Szczegółową ofertę oraz informacje dotyczące pokoi znajdą państwo w zakładce „pokoje”.

Organizowane przez nas przyjęcia, bale, a także inne wydarzenia charakteryzująsię profesjonalnym podejściem, niesamowitą atmosferą, a także znakomitą kuchnią, będącą w stanie zaspokoić nawet najbardziej wymagające podniebienia, co zawdzięczamy wieloletniej praktyce w zakresie gastronomii.