ul. Tulipanowa 1, 59-225 Chojnów

Tel. +48 600 87 23 14
wesela legnica

Powierzchnia sali wynosi 215m²,
dzięki czemu jest w stanie pomieścić
dużą liczbę gości - nawet do 150 osób.

wesela chojnów

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia sali bankietowej Ceglany Dworek. Jest to przepiękne pomieszczenie, które pomimo, że znajduje się w nieopodal większych miejscowości, pozostaje kameralnym i zacisznym miejscem. Serwujemy pyszne dania, dając Państwu możliwość miłego spędzenia czasu zarówno w gronie bliskich osób, jak i podczas wystawnych bankietów. W naszej ofercie znajdą Państwo możliwość organizacji imprez integracyjnych. Jest to propozycja kierowana w szczególności do Firm, których członkowie chcą spotkać się w mniej formalnych okolicznościach i spędzić ze sobą czas w wyjątkowym miejscu. Mamy duże doświadczenie w organizowaniu imprez, a naszą specjalnością są wesela. Lubin i Legnica są jednymi z większych pobliskich miast, dlatego też nie ma problemu z dojazdem do naszego lokalu.

Sala weselna Ceglany Dworek powstała w 2012 roku, z zamysłem tworzenia imprez integracyjnych i wesel. Dworek został też w tym roku wyremontowany, jednak przy zachowaniu jego pierwotnego stylu. Szczególną atmosferę stwarza odrestaurowany strop z cegieł - dzięki niemu sala zyskuje swobodny przepływ powietrza i idealną akustykę. Apolińskie filary i sklepienia wykonane z piaskowca sprawiają, że sala mimo dużej powierzchni posiada swój kameralny, czarujący klimat.

Przestronność pomieszczenia umożliwia swobodne rozmieszczenie prostokątnych stołów i krzeseł, zgodnie z własnym upodobaniem. Aranżacja wnętrza i odpowiednie oświetlenie tworzą niepowtarzalny klimat i wprowadzają w wyśmienity nastrój.

Sala bankietowa wyposażona jest w zaplecze sanitarne, takie jak łazienki i toalety (osobne dla gości oraz dla obsługi). Nasza kuchnia jest nowocześnie wyposażona, przestronna oraz funkcjonalna. Dla wygody posiadamy także osobne zaplecze magazynowe.

Posiadamy 3 pokoje gościnne oraz specjalny apartament dla Młodej Pary.

Każdy z Państwa jest dla nas wyjątkowym gościem, dlatego zadbamy o to, żeby spędzili Państwo u nas niezapomniane chwile.

Usługi Kateringowe

Zachęcamy do zapoznania się z naszą zróżnicowaną ofertą imprez. Organizujemy przede wszystkim wesela (Legnica, Lubin), a także studniówki, komunie, chrzciny, konsolacje (stypy).
Proponujemy Państwu pyszne jedzenie przyrządzone przez naszych kucharzy, także jako catering.

Dane Kontaktowe

CEGLANY DWOREK
ul. Tulipanowa 1
59-225 Chojnów

Tel: +48 600 87 23 14
Email: ceglanydworek@gmail.com
© 2014 Ad Awards - Agencja Medialna. All rights reserved